Kulturhus

Venue

Website:
http://www.kulturhusborne.nl/
Street:
Marktstraat 23
ZIP:
7622 CP
City:
Borne
Country:
Netherlands

Description

Een multifunctioneel ontmoetingscentrum en verzamelgebouw: het kloppende hart binnen de sociale, culturele en maatschappelijke structuur van Borne. Er zijn diverse ruimtes waar verenigingen, instellingen of bedrijven gebruik van kunnen maken. Vanwege de centrale ligging in Twente en de mogelijkheid om naast de grote (theater)zaal ook diverse kleinere ruimten te huren is het centrum uniek voor het houden van symposia met meerdere workshops.

 

Kulturhus

Date Title City
Tue 19 Feb 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 26 Feb 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 5 Mar 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 12 Mar 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 19 Mar 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 26 Mar 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 2 Apr 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 9 Apr 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 16 Apr 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 23 Apr 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 30 Apr 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 7 May 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 14 May 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 21 May 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 28 May 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 4 Jun 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 11 Jun 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 18 Jun 2019
20:00 - 22:00
Borne
Tue 25 Jun 2019
20:00 - 22:00
Borne

Export ICS